לדף הבית
ג'וי גור צעיר וחביב מאוד...
אל דניאל הגענו דרך המלצה חמה מצער בעלי חיים, שמה לקחנו את ג'וי, גור צעיר ושובב מאוד!
דניאל הצליח תוך זמן קצר מאוד לגמול את ג'וי מעשיית צרכים בבית וגם יכולנו לחזור בשקט הבייתה בלי למצוא את כל הבית הפוך...

נדהמנו לראות איך תוך כדיי האילוף הצליח דניאל ללמד את ג'וי (ובעיקר אותנו) איך אפשר לגדל תינוק קטן ביחד עם כלב. ג'וי הפך מכלב שנושך בזמן משחק וקופץ על כולם לכלב אחראי שיודע להיזהר ולאהוב אותנו וגם את נעם התינוק שלנו...

דניאל התאים את האילוף במיוחד לצרכים שלנו, עשה לנו שיעור מיוחד עם עגלת תינוק, לימד אותנו ללכת נכון(עד האילוף לא יכולנו לטייל איתו מרוב מאבקים), עשה לנו שיעור עם אופניים ולימד אותנו לרכב נכון. דניאל היה תמיד זמין בשיעורים, מחוץ לשיעורים בפלאפון וב SMS, תקופת האילוף הייתה מדהימה, בעליי כלבים שאנו פוגשים נדהמים מג'וי ומכמה שהוא ממושמע ומאולף. נהנו מאוד לראות את ההתקדמות של ג'וי והיום הוא כלב מאולף והכי חשוב מאושר!

דניאל, שמחנו מאוד להכיר אותך, ונשמח לשמור על קשר ולהמליץ אישית לכל מי שמעוניין,
.
ויויאנה, נוי, נעם, ג'וי וליצ'י (החתולה)

באצ'ו ומשפחת בכר
שלום לכולם,

בחרנו לכתוב המלצה כי אחרי האילוף חיינו בבית השתנו מקצה לקצה
את באצ'ו- גולדן רטריבר יפיפיה- קיבלנו בגיל 4.5 אולם המעבר מביתו הקודם אלינו היה טראומתי עבורו וכיוון שכך, התחילו להופיע בעיות התנהגות קשות שכללו חוסר משמעת בטיולים ,עשיית צרכים בבית, הפיכת פחים וכן גם נשיכות ותקיפות.

נואשים למדי הגענו לדניאל, בלי הרבה תקוות להציל את המצב. אבל עם עבודה מקצועית מתמידה וכמובן דורשנית, מצד דניאל, הצלחנו להגיע לתוצאות שפשוט לא יאמנו. כיום באצו יודע את מקומו בהיררכיה המשפחתית, הוא מקבל את פנינו בצורה נאותה ולא מציק לכל באיי הבית. כמו כן הטיולים איתו מהנים ביותר ללא חשש שמא הוא יקפוץ לכביש או שפתאום יעלם. אורחים חשים בנוח להתקרב אליו וגם הוא חש יותר בנוח עם אנשים חדשים. אחד החשש הגדולים שלנו היו שבאצו ינסה לתקוף ילדים קטנים. אולם אחרי עבודה מאסיבית עם דניאל - באצו אהוב כל כך על ידי ילדים וכן גם הם נהנים מקרבתו.
בתקופת האילוף עברנו מסיכת קשיים והייאוש שלט אולם דניאל תמיד דחק בנו להמשיך ולהתמיד, בהתחייבות שהתוצאות יגיעו והן אכן הגיעו!
לאור השיפור המופלא במצבו של באצו והאמונה של דניאל בבאצו הוא לקח אותו להיבחן לאודישן וממש בקרוב הוא יופיע על מסכי הקולנוע.
באצו הוא ההוכחה שגם בגיל מבוגר אילוף יכול להצליח!! וכמובן שכל זה לא יכול היה לקרות ללא דניאל.
דניאל ניחן באהבה רבה לחיות ויחד עם זאת כלבים חשים בסמכותיות מצידו ורואים בו מוביל ודומיננטי ולכן התוצאות לא איחרו להגיע. כמו כן דניאל רציני אחראי ומסור, נהנה מעבודתו ורואים זאת בכל שיעור. במהלך המפגשים ניהלנו מחברת פקודות ונדרשנו לתרגל יום יום ודני אכן בחן אותנו על כך. היו רגעים שנורא התעצלנו אבל דניאל דאג לתת את הדחיפה הקלה במקום הנכון ולדרבן אותנו להמשיך. ממליצים בחום לעבוד עם דניאל!

אבי רויטל ובאצו בכר


פנדה ומשפחת ברודבר
את דניאל היכרתי כגולש בים עוד טרם הבאנו את פנדה אל ביתנו,
התייעצתי איתו לגבי אימוץ כלב ולימים כשלקחנו לברדור בן חודשיים דניאל החל במלאכת האילוף יחד איתנו. ודגש חזק על יחד.
אחד הדברים שהרשימו אותנו יותר מכל אצל דניאל זה המאמץ שהוא הקדיש לכך שהאילוף יתבצע בשיתוף כל בני המשפחה ובעיקר בננו הקטן.
והיום לאחר ארבעה חודשים אנו יכולים לומר שהמשימה הסתיימה בהצלחה יתרה, פנדה מאולף, המשפחה מגובשת וזכינו במאלף שהוא גם חבר שעונה בכל שעה ואם לא זמין תמיד חוזר ומתייחס לכל בעיה קטנה כגדולה ברצינות רבה ומסירות יוצאת דופן.

תודה רבה

משפחת ברודבר


עומר ופליסיטי.
דניאל הי,

לייקה רוצה למסור תודה על כך שהראית לה מה זה "רגלי" ומה זה "אלי" זה הפך להיות חלק בלתי נפרד מסדר יומה.
ובכלל גם אנחנו מודים לך על כך שגרמת לליקה העקשנית להתפשר ולהבין מי האלפא דוג...
.
פליסיטי ועומר

Possible Worlds Ltd. האתר נבנה ע"י עולמות אפשריים בע"מ | עיצוב האתר: אופיר שהם | כל הזכויות שמורות לטריינדוג © 2021 | טל: 1-700-700-385